O nas

Link2Trials.com to platforma wolontariacka online będąca częścią Link2Trials.

Znalezienie odpowiednich wolontariuszy może okazać się bardzo trudne dla podmiotów prowadzących badania, które poszukują zdrowych wolontariuszy lub pacjentów do badania. To prowadzi do opóźnień w postępie badań medycznych, jak również wprowadzania nowych leków. Takie same opóźnienia mają miejsce również w przypadku nowych produktów żywnościowych w przypadku oświadczeń zdrowotnych.

Link2Trials zostało założone w celu dopasowywania wolontariuszy i podmiotów badawczych w łatwy i unikalny sposób. Odbywa się to niezależnie. Link2Trials, pełniąc rolę pośrednika, świadczy usługę każdemu, kto chce uczestniczyć w badaniu medycznym lub poszukuje wolontariuszy. Dlatego też zebraliśmy na naszej stronie internetowej możliwie jak największą liczbę ogłoszeń dotyczących badań medycznych, zmniejszając liczbę stron internetowych, które muszą zostać przejrzane przez wolontariuszy i podmioty prowadzące badania, aby wyszukać zgodne wyniki.

W oparciu o szeroko zakrojone badania nad rekrutacją do badań klinicznych Link2Trials opracowało własne, unikalne metody rekrutacji.

 

Jesteś zdrowym wolontariuszem lub pacjentem zainteresowanym udziałem w badaniu? kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

Jesteś podmiotem prowadzącym badanie kliniczne lub medyczne lub inną firmą specjalistyczną, farmaceutyczną lub badawczą (CRO lub faza I badania klinicznego)? kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.