Zgloszenie uczestnika do badania klinicznego

Aby zarejestrować się w naszej badzie danych jako potencjalny uczestnik badania klinicznego, należy postępować zgodnie z poniższą procedurą. Rejestracja w naszej bazie danych jest całkowicie bezpłatna i nigdy nie zobowiązuje do udziału w badaniu klinicznym. Może z Tobą skontaktować się podmiot prowadzący badanie, jeśli zgłosisz swój udział w badaniu klinicznym. Jednakże zawsze możesz wycofać się z badania klinicznego w dowolnym momencie, bez podawania przyczyny.

Aplikuj

Otrzymasz wiadomość e-mail, którą należy potwierdzić, aby wyrazić zgodę na przechowywania Twoich danych w naszej bazie danych.

Zaloguj się i zaktualizuj swój profil

W oparciu o Twój profil możemy dopasować badania kliniczne. Możesz je zaktualizować we własnym zakresie w bezpiecznym środowisku.

Zarejestruj się do badania klinicznego

Po zalogowaniu się można zgłosić się do badania klinicznego. Oznacza to jedynie zainteresowanie danym badaniem klinicznym, nie ma obowiązku udziału w badaniu.

Godziny kontaktu

Skontaktujemy się z Tobą, wysyłając wiadomość e-mail lub telefonicznie. Możesz zadawać pytania, a badacz omówi z Tobą dalszą procedurę.

Zarejestruj się teraz